Piatok, 19. apríl 2024

EURO 2020: Hráč lotyšskej reprezentácie mal pozitívny test

TASR TASR 07.06.2021

V lotyšskej futbalovej reprezentácii zaznamenali pred pondelkovou generálkou na ME 2020 s Nemeckom (20.45 h) prípad nákazy koronavírusom. “Pokiaľ neprijme ďalšie opatrenia zdravotný úrad, vychádzame z toho, že sa zápas uskutoční podľa plánu,” cituje agentúra dpa slová hovorcu nemeckého zväzu DFB.
      
Podľa lotyšského zväzu mal pozitívny test jeden z hráčov: “Podnikli sme všetky opatrenia, aby sme ho izolovali od ostatných, identifikovali a izolovali okruh jeho kontaktov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera