Štvrtok, 25. júl 2024

EURO 2020: Rakúsko bude v osemfinále bez svojich fanúšikov

TASR TASR 23.06.2021

Rakúski futbalisti sa musia v osemfinále ME vo futbale zaobísť bez svojich fanúšikov. Napriek úsiliu Rakúskeho futbalového zväzu (ÖFB) sa totiž nepodarilo pre Rakúšanov vybaviť výnimku z karantény ani posunúť zápas.
      
Rakúšania sa do osemfinále dostali po prvý raz v histórii. Nastúpia v ňom proti víťazovi A-skupiny Taliansku, zápas je na programe v sobotu 26. júna na štadióne Wembley v Londýne o 21.00 SELČ.
      
V Británii momentálne platí, že ľudia, ktorí prídu do krajiny z Rakúska, musia ísť do desaťdňovej karantény alebo sa môžu dať otestovať, ale najskôr po piatich dňoch. A to je príliš neskoro na to, aby v sobotu sedeli vo Wembley. “Pre nás je samozrejme nesmierne trpké, že nás nebudú povzbudzovať žiadni fanúšikovia,” uviedol rakúsky hráč Florian Grillitsch.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera