Utorok, 23. apríl 2024

EURO 2020: Ramsdale nahradil v anglickom kádri zraneného Deana Hendersona

TASR TASR 15.06.2021

Dean Henderson vypadol z kádra anglickej futbalovej reprezentácie na EURO 2020. Brankára Manchestru United vyradili dlhodobé problémy s bedrovým kĺbom. V tíme ho nahradil Aaron Ramsdale z druholigového Sheffieldu United.
      
Henderson sa dostal do záverečnej 26-člennej nominácie Albiónu na ME, no zranenie mu nedovoľovalo pokračovať na turnaji. Ramsdale, ktorý figuroval v širšom 33-člennom kádri, sa pripojí k mužstvu Garetha Southgatea ihneď po úspešnom absolvovaní testov na koronavírus a príslušných procedúr.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera