Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Rozhodnutie o štarte De Bruyna a Hazarda padne na poslednú chvíľu

TASR TASR 01.07.2021

Tréner belgickej futbalovej reprezentácie Roberto Martinez rozhodne o štarte Edena Hazarda a Kevina De Bruyna v piatkovom štvrťfinálovom zápase ME 2020 proti Taliansku “na poslednú chvíľu”.
      
Bojujeme s časom. Počkáme do poslednej chvíle. Zajtra popoludní padne medicínske rozhodnutie a potom futbalové,” citovala slová kouča agentúra AFP.
      
De Bruyne v nedeľu odišiel z trávnika už v úvode druhého polčasu osemfinálového duelu, v ktorom Belgicko zvíťazilo nad Portugalskom 1:0. Hráč Manchestru City si zranil členok po súboji s Joaom Palhinhom. Kapitán Hazard musel striedať pre problémy so zadným stehenným svalom.
      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera