Sobota, 18. máj 2024

EURO 2020: Rüdiger aj Gündogan už trénovali pred odletom do Anglicka

TASR TASR 28.06.2021

Nemeckí futbalisti Antonio Rüdiger a Ilkay Gündogan v pondelok absolvovali tréning pred odletom do Londýna, kde ich čaká v utorok osemfinálový zápas s Anglickom. Oboch predtým trápili menšie zdravotné problémy.
      
Rüdiger bol prechladnutý a vynechal nedeľný tréning, Gündogan mal zranenie hlavy. K dispozícii bude trénerovi Joachimovi Löwovi aj Thomas Müller, ktorý mal síce menšie problémy s kolenom, ale podľa vlastných slov je fit. Prvého štartu v základnej zostave sa môže dočkať aj Leon Goretzka, ktorý z pozície striedajúceho hráča vyrovnal skóre stredajšieho duelu s Maďarskom (2:2) a rozhodol o postupe Nemcov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera