Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Škóti si vo Wembley kľaknú, v Glasgowe budú protestovať v stoji

TASR TASR 11.06.2021

Škótski futbalisti si pred svojím druhým zápasom na ME vo Wembley proti Anglicku (v piatok 18. júna) kľaknú. Chcú prejaviť solidaritu so súpermi, ktorí pravidelne týmto spôsobom protestujú proti rasizmu.
      
V zvyšných zápasoch D-skupiny Glasgowe s Českom a Chorvátskom však zostanú stáť. “Všetci spoločne sa v Hampden Parku postavíme proti rasizmu a vo Wembley budeme stáť proti rasizmu a kľačať proti ignorancii,” citoval web BBC vyhlásenie Škótov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera