Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Sommer opustil švajčiarsky tím, bude druhýkrát otcom

TASR TASR 17.06.2021

Brankár švajčiarskej futbalovej reprezentácie Yann Sommer opustil tím ihneď po stredajšej prehre na ME s Talianskom 0:3, aby mohol byť pri narodení svojho druhého potomka.
      
Zatiaľ nie je známe, kedy sa tridsaťdvaročný brankár Borussie Mönchengladbach opäť pripojí k tímu. Švajčiarsko figuruje po dvoch zápasoch s jedným bodom na 3. mieste A-skupiny. Na záver základnej fázy nastúpi v nedeľu v Baku proti poslednému Turecku a potrebuje bodovať naplno.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera