Streda, 06. december 2023

EURO 2020: Taliani chcú dodatočne dopísať na súpisku Castrovilliho

TASR TASR 10.06.2021

Výprava Talianska požiadala deň pred otváracím duelom futbalového EURO 2020 proti Turecku o možnosť dopísať na súpisku Gaetana Castrovilliho z Fiorentiny. V kádri má nahradiť stredopoliara Lorenza Pellegriniho, ktorý má svalové problémy. Tímy môžu urobiť zmeny v nominácii do 24 hodín pred svojím prvým zápasom na šampionáte.
      
Taliani sa v piatkovej ouvertúre budú musieť zaobísť aj bez stredopoliara Marca Verrattiho z Paríža St. Germain, pretože má naďalej problémy s kolenom a nie je zatiaľ stopercentne fit. Otázne je aj nasadenie ďalšieho hráča zo stredu poľa Stefana Sensiho. Ten si poranil stehno v záverečnom ligovom dueli ligového šampióna Interu Miláno.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera