Sobota, 18. máj 2024

EURO 2020: Talianskych hráčov čaká kurz prvej pomoci

TASR TASR 14.06.2021

Taliansko chce po kolapse Dána Christiana Eriksena v zápase EURO 2020 proti Fínsku zaviesť pre futbalových profesionálov kurzy prvej pomoci. “V budúcnosti by mali prejsť školením hráči troch najvyšších súťaží,” cituje agentúra dpa slová šéfa národnej federácie FIGC Gabriela Gravinu.

To, čo sa tam stalo, nás šokovalo. Chcem vyzdvihnúť zásah Kjaera. Bol rozhodujúci. Dúfam, že v budúcnosti uvidíme Eriksena opäť na ihrisku,” dodal funkcionár. Reprezentantov čaká kurz prvej pomoci už v najbližších dňoch.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera