Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: UEFA vyšetruje Severné Macedónsko za porušenie opatrení

TASR TASR 23.06.2021

Európska futbalová únia (UEFA) začala vyšetrovanie voči Severnému Macedónsku pre možné porušenie zdravotného protokolu jeho hráčmi. Vyšetrovanie prebieha aj napriek tomu, že tím už na ME nepokračuje.
      
Podľa UEFA už určili vyšetrovateľa, ktorý sa bude zaoberať nevhodným správaním hráčov. Týka sa to sobotného odberu vzoriek od hráčov v Amsterdame pri povinných testoch na COVID-19 pred zápasom proti Holandsku. Severné Macedónsko v ňom prehralo 0:3. Akýkoľvek disciplinárny trest však UEFA vymeria futbalovej federácii Severného Macedónska a nie jednotlivým hráčom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera