Piatok, 12. apríl 2024

EURO 2020: UEFA začala vyšetrovať obťažovanie Schmeichela laserom

TASR TASR 08.07.2021

Európska futbalová únia (UEFA) začala v stredu disciplinárne konanie voči Anglicku pre ich fanúšikov. Tí na štadióne vo Wembley počas stredajšieho semifinálového zápasu ME 2020 s Dánskom (2:1 pp) obťažovali brankára Kaspera Schmeichela laserovým svietidlom a bučali počas dánskej hymny.
      
Fotografie z britských médií ukazujú, že na Schmeichela mierilo zelené svetlo aj pred rozhodujúcim  pokutovým kopom v predĺžení, po ktorom Harry Kane rozhodol o postupe Angličanov do finále. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera