Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: V Bruseli vypukli po štvrťfinálovej prehre Belgicka výtržnosti

TASR TASR 03.07.2021

Po prehre belgickej futbalovej reprezentácie vo štvrťfinále ME 2020 s Talianskom (1:2) vypukli v Bruseli nepokoje. Na viacerých miestach v belgickej metropole prišlo k potýčkam medzi strážcami poriadku a fanúšikmi.
      
Polícia musela rozohnať dav pred bruselskou burzou, keď prišlo k napadnutiu fanúšika s talianskou vlajkou. Použila pritom vodné delá a slzný plyn. Na Rue Neuve sa medzitým výtržníci pustili do demolácie obchodu odevnej firmy. Zostala po nich rozbitá vitrína

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera