Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020:Wijnaldum po vzore Neuera nastúpi so špeciálnou kapitánskou páskou

TASR TASR 23.06.2021

Kapitán holandských futbalistov Georginio Wijnaldum nastúpi v osemfinále ME so špeciálnou páskou. Po vzore brankára Manuela Neuera tým chce protestovať proti diskriminácii.
      
Kapitán Nemecka si v stredajšom zápase s Maďarskom navlečie pásku v dúhových farbách na protest proti novej maďarskej legislatíve, ktorá podľa neho potláča práva homosexuálov a transsexuálov. Wijnaldum bude mať na svojej páske nápis “jedna láska”. “Sme proti všetkým formám diskriminácie a vylúčenia. Dúfame, že týmto spôsobom podporíme všetkých, ktorí sa kdekoľvek vo svete cítia znevýhodňovaní,” citovala agentúra DPA 30-ročného holandského stredopoliara.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera