Sobota, 25. máj 2024

Fanúšikovia sa na finále Nemeckého pohára nedostanú

TASR TASR 23.04.2021

Finále Nemeckého pohára vo futbale sa uskutoční bez diváckej účasti. Duel je na programe 13. mája v Berlíne, kde platia prísne opatrenia proti šíreniu koronavírusu. Informoval o tom Nemecký futbalový zväz (DFB).

Vo štvrtok podpísal nemecký prezident Frank-Walter Steinmeier nový zákon, ktorý poskytuje spolkovej vláde mimoriadne kompetencie v boji proti pandémii v čase, keď krajina čelí tretej vlne. “Pre súčasné obmedzenia v Berlíne nie je možné požiadať o umožnenie vstupu fanúšikov na štadión až do 9. mája,” citovala agentúra DPA stanovisko zväzu. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera