Pondelok, 22. apríl 2024

Federer sa do dôchodku nechystá, v Halle chce hrať tento aj budúci rok

TASR TASR 10.04.2021

Švajčiarsky tenista Roger Federer sa v rámci prípravy na Wimbledon zúčastní na turnaji ATP v nemeckom Halle. Organizátorom navyše sľúbil, že sa na podujatí predstaví aj na budúci rok.

Tridsaťdeväťročný Federer na trávnatom turnaji od roku 2003 prehral iba štyri zápasy, celkovo v Halle triumfoval desaťkrát. Dvadsaťnásobný grandslamový šampión tým zároveň naznačil, že sa ešte nechystá do tenisového dôchodku. Informáciu priniesol server tennisworldusa.org. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera