Piatok, 24. máj 2024

Federer vyzbieral v dražbe milióny pre charitu

TASR TASR 15.07.2021

Švajčiar Roger Federer získal takmer štyri milióny eur pre svoj charitatívny projekt, keď prostredníctvom aukčného domu Christie’s vydražil viacero kusov svojho niekdajšieho tenisového výstroja.
      
Federer do aukcie ponúkol napríklad aj raketu z wimbledonského finále 2007 proti Rafaelovi Nadalovi, či tenisky, v ktorých dosiahol svoj jediný triumf na Roland Garros v roku 2009. Celkovo vyzbieral približne 3,96 milióna eur, ktoré putujú na konto jeho nadácie. Tá podporuje vzdelávacie projekty pre znevýhodnené deti v Afrike i v jeho rodnom Švajčiarsku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera