Piatok, 24. máj 2024

Flick uviedol, že je na najlepšej ceste stať sa trénerom Nemecka

TASR TASR 25.05.2021

Hansi Flick v utorok opäť uviedol, že je na najlepšej ceste stať sa novým trénerom nemeckej futbalovej reprezentácie. Podľa jeho slov treba doriešiť už len detaily.
      
Ešte tam sú veci, ktoré si treba vyjasniť. Nesúvisia však so mnou, ide o iné záležitosti. Ak sa to vyjasní, vyzerá to dobre,” uviedol päťdesiatšesťročný kormidelník pre internetový portál Sportbuzzer.
      
Flick sa po osemnástich mesiacoch už rozlúčil s Bayernom Mníchov, ktorý priviedol k siedmim trofejam. Jeho nástupcom sa od júla stane doterajší kormidelník Lipska Julian Nagelsmann. Národný tím má prevziať po skončení ME, v tom čase mu zároveň vyprší zmluva s bavorským klubom. Vo funkcii trénera národného tímu nahradí Joachima Löwa, ktorý skončí po európskom šampionáte. Informovala o tom agentúra DPA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera