Piatok, 19. apríl 2024

Futbalista Bailly predĺžil kontrakt s Manchestrom United

TASR TASR 26.04.2021

Obranca Eric Bailly bude pôsobiť v anglickom futbalovom klube Manchester United ďalšie tri roky. S aktuálne druhým tímom Premier League podpísal zmluvu do roku 2024 s opciou na ďalšiu sezónu.
      
Dvadsaťsedemročný reprezentant Pobrežia Slonoviny prišiel do Manchestru z Villarrealu v roku 2016. Postihli ho viaceré zranenia, no napokon dosiahol hranicu 100 štartov za United. Informovala o tom agentúra AFP.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera