Utorok, 27. február 2024

Futbalový Slovan už odštartoval prípravu

TASR TASR 08.06.2021

Futbalisti majstrovského Slovana Bratislava odštartovali najskôr spomedzi všetkých účastníkov Fortuna ligy letnú prípravu. Počas nej ich čakajú dve sústredenia, kondičné bude v Šamoríne a herné absolvujú v rakúskom stredisku Bad Tatzmannsdorf.

Úvodný súťažný zápas čaká Slovan už 6. alebo 7. júla v prvom kole kvalifikácie Ligy majstrov. Súpera spozná na žrebe 15. júna. “Pre nás to bude zápas roka. Musíme ho zvládnuť, ani si neviem predstaviť, že by sa nám to nepodarilo,” zdôraznil Weiss st.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera