Piatok, 24. máj 2024

Gamsjägerová postúpila priamo do finále K1 na 200 m

TASR TASR 20.05.2021

Slovenská rýchlostná kanoistka Lisa-Maria Gamsjägerová sa na svetovej dodatkovej olympijskej kvalifikácii v ruskom Barnaule prebojovala priamo do finále K1 na 200 m.
      
Vo štvrtok predpoludním suverénne triumfovala v úvodnej rozjazde s takmer sekundovým náskokom pred Kanaďankou Grace Whebbyovou. Miestenku do Tokia získa iba víťazka disciplíny.
      
Matúš Maximilián Jedinák skončil v rozjazde K1 na dvestovke tretí a kvalifikoval sa do semifinále. V ňom finišoval štvrtý a nepostúpil do finále.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera