Piatok, 24. máj 2024

Giroud sa stal oficiálne hráčom AC Miláno

TASR TASR 17.07.2021

Francúzsky futbalista Olivier Giroud sa stal oficiálne hráčom AC Miláno. Taliansky klub to oznámil v sobotu. Tridsaťštyriročný útočník v piatok prešiel lekárskou prehliadkou, detaily prestupu z FC Chelsea ani dĺžku zmluvy nezverejnili.
      
“Sme nadšení, že môžeme oznámiť príchod Oliviera Girouda. V našom tíme bude nosiť číslo deväť,” citovala agentúra AFP stanovisko Milánčanov.
      
Giroud pôsobil uplynulé tri roky v Chelsea, za ktorú odohral celkovo 119 zápasov a strelil 39 gólov. Predtým si šesť sezón obliekal dres Arsenalu a v 253 dueloch dosiahol 105 zásahov. “Všetkým fanúšikom Chelsea, spoluhráčom i trénerom patrí veľká vďaka. Teraz s potešením začínam novú cestu,” vyhlásil majster sveta z roku 2018 a víťaz uplynulého ročníka Ligy majstrov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera