Sobota, 25. máj 2024

Gnabryho štart proti PSG vylúčený, opäť má koronavírus

TASR TASR 06.04.2021

Nemecký futbalista Serge Gnabry mal pozitívny test na koronavírus. Tréner Bayernu Mníchov Hansi Flick informoval, že krídelník pre zdravotné problémy vynechá úvodný štvrťfinálový duel Ligy majstrov s Parížom St. Germain.

Flick najprv na tlačovej konferencii povedal, že Gnabryho bolí hrdlo. Bayern po výsledkoch testu uviedol, že hráč sa cíti dobre a je v izolácii. Gnabry prekonal ochorenie covid-19 aj vlani v októbri. Informovala o tom agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera