Sobota, 18. máj 2024

Gombos v 1. kole proti Carrenovi-Bustovi, Martina čaká Opelka

TASR TASR 27.05.2021

Slovenský tenista Norbert Gombos nastúpi v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros proti dvanástemu nasadenému Španjelovi Pablovi Carrenovi-Bustovi. Andreja Martina čaká na parížskej antuke nasadená tridsaťdvojka Američan Reilly Opelka. Rozhodol o tom štvrtkový žreb.
      
Slovenská ženská jednotka Anna Karolína Schmiedlová, ktorá sa prebojovala do hlavnej súťaže z kvalifikácie, svoju súperku v 1. kole ženského singla ešte nepozná. Šancu zahrať si v Paríži v hlavnom pavúku má ešte Rebecca Šramková, v piatok vo finále kvalifikácie ju čaká Chorvátka Ana Konjuhová.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera