Štvrtok, 18. júl 2024

Grandslamový turnaj v New Yorku nebude mať kapacitné obmedzenia

TASR TASR 17.06.2021

Tohtoročný grandslamový turnaj tenistov US Open by sa mal uskutočniť s plnou diváckou kapacitou. Organizátori podujatia vo Flushing Meadows v New Yorku informovali, že vzhľadom na zlepšovanie situácie s pandémiou koronavírusu momentálne neplánujú žiadne obmedzenia počtu divákov v areáli.
      
US Open je na programe od 30. augusta do 12. septembra 2021. Vstupenky sa začnú predávať v júli. Vlaňajší turnaj sa pre pandémiu hral pred prázdnym hľadiskom. Guvernér štátu New York Andrew Cuomo v utorok uviedol, že opatrenia v regióne sa môžu výrazne zmierniť, keďže 70 percent dospelej populácie už dostalo aspoň jednu dávku vakcíny proti koronavírusu.  
      
Turnaj v New Yorku bude prvé grandslamové podujatie s plnou návštevnosťou od Australian Open 2020. Na nedávnom Roland Garros pustili do areálu najskôr iba 5000 a na konci už viac ako 13.000 divákov za jeden deň. Wimbledon odštartuje na konci júna s 50-percentnou obsadenosťou tribún, na mužské a ženské finále by už mal byť v hľadisku plný počet divákov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera