Piatok, 24. máj 2024

Gretzky končí v manažmente Oilers, bude televíznym analytikom

TASR TASR 26.05.2021

Legendárny kanadský hokejista Wayne Gretzky odchádza z postu viceprezidenta klubu NHL Edmonton Oilers. Ako dôvod svojho rozhodnutia uviedol pandémiu a ďalšie životné zmeny.
      
Nebudem schopný venovať ďalej svoj čas práci pre túto prvotriednu organizáciu,” citovala ho agentúra AP. Podľa klubového webu mal 60-ročný Gretzky na starosti komerčné aktivity v Oilers Entertainment Group a rozvojové aktivity vo štvrti, v ktorej sa nachádza aréna “olejárov” Rogers Place.
      
Bývalý fenomenálny útočník oznámil svoj krok krátko po tom, ako Edmonton vypadol z play off. Oilers v 1. kole prehrali s Winnipegom 0:4 na zápasy. Podľa denníka New York Post mieria teraz Gretzkého kroky do televízie TNT, kde by mal od budúcej sezóny pracovať ako analytik v štúdiu.
      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera