Piatok, 24. máj 2024

Gruzínsky stopér Kashia mieri do Slovana Bratislava

TASR TASR 09.06.2021

Gruzínsky futbalista Guram Kashia by sa už čoskoro mohol stať novou posilou ŠK Slovan Bratislava. Úradujúci slovenský šampión by mal 33-ročného stopéra získať ako voľného hráča, keďže s jeho súčasným zamestnávateľom Lokomotivom Tbilisi mu na konci júna vyprší kontrakt. Informoval o tom portál goal.ge s tým, že dohoda hráča s “belasými” je na spadnutie.
      
Kashia bol jedným z pilierov gruzínskeho národného tímu, ktorý súčasný kouč Slovan Vladimír Weiss st. v minulosti viedol. Za reprezentáciu odohral 83 zápasov a zaznamenal dva presné zásahy. Okrem Lokomotivu pôsobil aj inom tbiliskom klube Diname.
      
V rokoch 2010-2018 hrával za Vitesse Arnhem, vyskúšal si aj pôsobenie v americkom San Jose Earthquakes (2018-2020). Dvakrát ho vyhlásili za najlepšieho futbalistu krajiny (2012, 2013).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera