Piatok, 12. apríl 2024

Guardiola najlepším koučom podľa Anglickej asociácie ligových trénerov

TASR TASR 25.05.2021

Pepa Guardiolu z Manchestru City vyhlásili za najlepšieho futbalového kouča podľa Anglickej asociácie ligových trénerov. Svoj tím doviedol k titulu v Premier League, ako aj k trofeji v Ligovom pohári a v sobotu ho povedie vo finále Ligy majstrov proti londýnskej Chelsea.
      
Päťdesiatročný Španiel sa v ankete presadil v konkurencii Marcela Bielsu z Leedsu, Davida Moyesa z West Hamu či Brendana Rodgersa z Leicestru. “Teší ma, že som získal toto ocenenie druhýkrát v kariére. Je to špeciálna pocta, pretože o nej rozhodujú moji kolegovia tréneri. Môžete ju získať, iba ak spolupracujete výhradne so špičkovými profesionálmi,” povedal Guardiola pre agentúru AFP.
      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera