Sobota, 29. jún 2024

Hádzanári Tatranu Prešov proti Záhrebu nenastúpia

TASR TASR 09.04.2021

Záverečný duel hádzanárov Tatrana Prešov v skupinovej fáze nadnárodnej SEHA Gazprom ligy proti chorvátskemu PPD Záhreb sa neuskutoční ani v náhradnom termíne vo štvrtok 15. apríla. Dôvod je viacero prípadov koronavírusu v tíme súpera.

Zápas odložili na neurčito, jeho výsledok už nezmení tabuľku A-skupiny, v ktorej Záhrebčania obsadia prvú priečku a Tatran Prešov vstúpi do vyraďovacej časti z tretej pozície.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera