Štvrtok, 25. júl 2024

Haláka pozitívne testovali na koronavírus

TASR TASR 05.04.2021

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák mal pozitívny test na koronavírus. Klub zámorskej NHL Boston Bruins ho zaradil na covid listinu.

Halák tak v noci na pondelok nenastúpi na duel proti Philadelphii Flyers a šancu dostane Daniel Vladař. Bruins tak prišli o druhého brankára, Tuukka Rask pauzuje od 25. marca pre zranenie v hornej časti tela. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera