Piatok, 24. máj 2024

Hamilton predĺžil kontrakt s Mercedesom do roku 2023

TASR TASR 03.07.2021

Britský jazdec Lewis Hamilton bude pokračovať v tíme F1 Mercedes minimálne do konca sezóny 2023. Sedemnásobný majster sveta sa dohodol s vedením stajne na predĺžení zmluvy o ďalšie dva roky.
      
Tridsaťšesťročný Hamilton potiahne tak už svoju desiatu a jedenástu sezónu vo farbách Mercedesu. Do tímu prišiel v roku 2012 a získal s ním šesť zo svojich siedmich majstrovských titulov, vyhral 77 veľkých cien a 74-krát si vyjazdil pole positon. Svoj prvý titul vybojoval v roku 2008 ešte ako pilot McLarenu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera