Sobota, 29. jún 2024

Hecl bude opäť pôsobiť v Česku, podpísal zmluvu s Pardubicami

TASR TASR 04.05.2021

Kariéra slovenského hokejového útočníka Mareka Hecla bude pokračovať v českej extralige. Už bývalý hráč Dukly Trenčín podpísal zmluvu s HC Dynamo Pardubice. Klub o tom informoval na utorňajšej tlačovej konferencii.
      
Pre 23-ročného krídelníka ide o návrat do českej extraligy po dvoch rokoch. Sezónu 2019/2020 začal v HC Olomouc, za ktorý mal v 19 zápasoch bilanciu 1 gól a 2 asistencie. Následne sa vrátil do trenčianskej Dukly, v ktorej drese odohral aj sezónu 2020/2021. V nej odohral 51 zápasov, v ktorých sa stal s 20 gólmi a 26 asistenciami najlepším strelcom a druhým najproduktívnejším hráčom “vojakov.” “Mám za sebou dobrú sezónu, v ktorej sa mi bodovo darilo. Škoda, že som sa na konci zranil a nemohol som odohrať play off. O Pardubiciach som veľa počul, je to klub s bohatou históriou. Som rád, že som tu. Česká extraliga patrí k najlepším v Európe a ja si vážim, že v nej môžem hrať,” povedal Hecl.
      
Pardubický klub angažoval okrem slovenského útočníka aj brankára Dominika Frodla, obrancov Jana Košťáleka a Dennisa Robertsona a útočníkov Roberta Říčku a Davida Ciencialu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera