Štvrtok, 25. júl 2024

Herrlich už nie je trénerom Augsburgu

TASR TASR 26.04.2021

Nemecký bundesligista FC Augsburg prikročil krátko pred koncom sezóny k zmene na trénerskom poste. Vedenie aktuálne trinásteho tímu tabuľky prepustilo kouča Heika Herrlicha, ktorého na lavičke nahradí Markus Weinzierl. Ten už Augsburg viedol v rokoch 2012 až 2016.
Herrlich v marci 2020 nahradil Martina Schmidta a mužstvo zachránil medzi elitou. Posledné výsledky ako prehra so Schalke 0:1, remíza 0:0 s Bielefeldom či prehra 2:3 s Kolínom však mužstvo dostali opäť nebezpečne blízko zóny zostupu. Na tú má FCA náskok štyri body, no predposledná Hertha má napríklad k dobru ešte tri zápasy.

V zostávajúcich troch kolách sa Augsburg predstaví na pôde desiateho Stuttgartu, privíta priameho súpera v boji o záchranu Werder Brémy a ročník uzavrie v derby na pôde Bayernu Mníchov. (TASR)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera