Sobota, 25. máj 2024

Historický okamih na Veľkej národnej v Liverpoole, zvíťazila Blackmoreová

TASR TASR 10.04.2021

Írka Rachael Blackmoreová sa stala prvou džokejkou v dejinách, ktorá triumfovala na Veľkej národnej steeplechase v Liverpoole. V sobotu zvíťazila na koni Minella Times na 173. ročníku prestížnych dostihov.

Tridsaťjedenročná Írka sa pred troma týždňami tiež stala prvou ženou, ktorá vyhrala prestížny Cheltenham Festival. Informovala agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera