Pondelok, 15. apríl 2024

Hokejista Krejčí bude po 20 rokoch hrať za Olomouc

TASR TASR 02.08.2021

Český hokejista David Krejčí si po dvadsiatich rokoch oblečie dres Olomouca. Do klubu, v ktorom pôsobil vo svojich mládežníckych časoch, sa vrátil z NHL, kde za Boston odohral pätnásť sezón.
      
Na českého útočníka nečaká vo veku 35 rokov úplná premiéra v najvyššej domácej súťaži, počas výluky NHL v sezóne 2012/2013 vypomáhal Pardubiciam. V 24 zápasoch si pripísal 27 bodov (16+11). “Chcem hrať pred mojimi rodičmi, bratmi a priateľmi. Chcem, aby moje deti žili tak, kde som vyrástol, a aby trávili čas s českými členmi rodiny, ktorí ich majú radi. Chcem aj, aby získavali spomienky na celý život,” citoval Krejčího portál idnes.cz.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera