Štvrtok, 18. júl 2024

Hokejista Shaw z Chicaga po otrase mozgu ukončil kariéru

TASR TASR 26.04.2021

Kanadský hokejista Andrew Shaw z tímu NHL Chicago Blackhawks ukončil profesionálnu hráčsku kariéru. Definitívne ho k tomu prinútilo zranenie, po ktorom utrpel otras mozgu. Dvadsaťdeväťročný útočník v prebiehajúcom ročníku nastúpil iba na 14 duelov, záverečný odohral 9. februára proti Dallasu.
      
Shaw získal so Chicagom dvakrát Stanleyho pohár (2013, 2015). Celkovo strávil v zámorskej profilige desať rokov, sedem sezón obliekal dres Blackhawks a tri Montrealu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera