Piatok, 24. máj 2024

Hokejový obranca Michalčin zamieril z Košíc do Francúzska

TASR TASR 11.05.2021

Slovenský hokejový obranca Christián Michalčin si prvýkrát v kariére vyskúša zahraničné pôsobisko. Už bývalý obranca HC Košice sa dohodol na zmluve s účastníkom francúzskej súťaže z Brianconu. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
      
Michalčin strávil doterajšiu kariéru v slovenských súťažiach, najmä v extralige. V dresoch materských Košíc, Martina a Liptovského Mikuláša odohral celkovo 163 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 1 gól, 15 asistencií 58 trestných minút a 13 plusových bodov. V sezóne 2020/2021 mal v 39 zápasoch bilanciu 5 asistencií, 16 trestných minút a 4 plusové body.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera