Sobota, 18. máj 2024

Hokejový Slovan sa dohodol na zmluve so Samuelom Takáčom

TASR TASR 19.05.2021

Novou posilou hokejového klubu HC Slovan Bratislava sa stal útočník Samuel Takáč. Dvadsaťdeväťročný krídelník sa dohodol s extraligistom na dvojročnom kontrakte.
     
Takáč hrával za rodný Poprad už v mládežníckych kategóriách a neskôr aj v najvyššej slovenskej súťaži. V roku 2015 odišiel do francúzskej Ligue Magnus, kde jednu sezónu strávil v tíme Gap a dve v Lyone. Po troch rokoch vo Francúzsku sa znova vrátil do Popradu, kde v ďalších dvoch sezónach patril k lídrom “kamzíkov”. V minulej sezóne pôsobil v Michalovciach, kde v 57 zápasoch nazbieral 34 bodov za 11 gólov a 23 asistencií, z toho v play off mal bilanciu 2+3.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera