Piatok, 24. máj 2024

Hráč Slavie Praha mal pozitívny test na mutáciu delta

TASR TASR 08.07.2021

Český futbalový klub Slavia Praha odložil odchod na herné sústredenie do Rakúska. Dôvodom bol pozitívny test na koronavírus jedného z hráčov prvého tímu.
      
U jedného hráča prvého tímu bol v deň, keď sa podroboval očkovaniu druhou dávkou vakcíny súbežne vykonaný PCR test a výsledok bol bohužiaľ pozitívny na mutáciu delta,” cituje portál idnes.cz vyhlásenie majstra krajiny.
      
Rozhodnutie je podľa klubu, ktorého súčasťou sú aj slovenskí futbalisti Jakub Hromada a Ivan Schranz, preventívne. “Zo 49 členov prvého tímu má v tejto chvíli 44 ukončené očkovanie druhou dávkou, noví hráči majú aktuálne za sebou prvú dávku. Neočakávame preto, že situácia bude mať zásadný dopad na klub,” uviedli predstavitelia Slavie. Vďaka vysokej miere preočkovanosti nemusí tím absolvovať karanténu, Pražania majú na piatok 16. júla naplánované v Rakúsku prípravné stretnutie s poľským Piastom Gliwice.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera