Nedeľa, 21. júl 2024

Hrivík najproduktívnejším hráčom základnej časti švédskej ligy

TASR TASR 03.04.2021

Slovenský hokejista Marek Hrivík sa stal najproduktívnejším hráčom najvyššej švédskej súťaže po základnej časti. Útočník Leksandu nazbieral v 44 zápasoch 51 bodov za 14 gólov a 37 asistencií.

Hrivík predstihol o jeden bod Daniela Zaara z Rögle, ktorý však odohral o osem zápasov viac. V prvej desiatke je so 46 bodmi aj Hrivíkov spoluhráč z útoku Carter Camper, jedenásty je so so 40 bodmi Peter Cehlárik. Ten medzi kanoniermi obsadil s 20 gólmi piate miesto.. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera