Nedeľa, 19. máj 2024

Hrošovský získal s Genkom Belgický pohár

TASR TASR 25.04.2021

Futbalisti KRC Genk získali piatykrát v histórii Belgický pohár. V nedeľnom finále na Štadióne kráľa Baudouina v Bruseli zvíťazili nad Standardom Liege 2:1. Zo zisku trofeje sa tešil aj slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský, ktorý odohral v drese Genku celý zápas. V 90. minúte dostal žltú kartu.
      
Genk viedol po góloch Junju Ita a Thea Bongondu 2:0, za Liege už iba znížil v 84. minúte Jackson Muleka. Standard dohrával zápas bez vylúčeného Moussu Sissaka, ktorý dostal v nadstavenom čase červenú kartu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera