Sobota, 29. jún 2024

Huberdeau vyrovnal zápis Švehlu

TASR TASR 04.04.2021

Prvý hetrik Alexa Wennberga v NHL a 44 úspešných zákrokov Sergeja Bobrovskija pomohli Floride k víťazstvu 5:2 nad Columbusom.

V drese Panthers nastúpil Jonathan Huberdeau na 574. zápas, čím vyrovnal na treťom mieste zápis bývalého slovenského obrancu Róberta Švehlu. Na čele poradia je Stephen Weiss (654) pred Radkom Dvořákom (613). (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera