Štvrtok, 25. júl 2024

Hülkenberg bude rezervným jazdcom v tíme Aston Martin

TASR TASR 08.04.2021

Nemecký pilot F1 Nico Hülkenberg sa dohodol na spolupráci s tímom Aston Martin. V tejto sezóne v ňom bude pôsobiť ako rezervný jazdec, popri Sebastianovi Vettelovi a Sergiovi Perezovi. Informovala o tom agentúra dpa.

Tridsaťtriročný Hülkenberg má za sebou 176 štartov v F1. V minulosti jazdil za Williams, Sauber a Renault, v období 2012-2016 bol člen stajne Force India/Racing Point, predchodcovi tímu Aston Martin. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera