Sobota, 25. máj 2024

Hurkacz v Miami dokráčal až k titulu

TASR TASR 04.04.2021

Hubert Hurkacz triumfoval v dvojhre na turnaji ATP Masters 1000 v Miami. Vo finále zdolal 26. nasadený hráč o päť miest vyššie postaveného súpera Jannika Sinnera z Talianska v dvoch setoch 7:6 (4) a 6:4.

Pre dvadsaťštyriročného Poliaka to bol tretí titul na okruhu ATP, druhý tento rok a premiérový v kategórii Masters. V januári sa tešil z triumfu v Delray Beach, predtým zvíťazil v auguste 2019 na podujatí Winston-Salem Open. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera