Piatok, 19. apríl 2024

Ibrahimovič a AC Miláno sú blízko novej zmluvy

TASR TASR 11.04.2021

Švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič je blízko podpisu novej zmluvy s AC Miláno. Uviedol to riaditeľ talianskeho klubu Paolo Maldini, ktorého slová citovala agentúra AFP. “Sme veľmi blízko k dohode. Zostáva doladiť iba detaily.”

Tridsaťdeväťročný švédsky kanonier sa vrátil do Milána vlani v januári, v roku 2011 pomohol “rossoneri” k zisku titulu. V tomto ligovom ročníku je s 15 gólmi najlepší strelec mužstva a to aj napriek tomu, že vinou zranení odohral iba 16 zápasov v Serie A. Jeho súčasná zmluva platí do konca tejto sezóny, novú by mal dostať do júna 2022. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera