Piatok, 24. máj 2024

Ibrahimovič má problémy s kolenom a vynechá minimálne dva duely

TASR TASR 11.05.2021

Švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič vymešká pre zranenie kolena minimálne najbližšie dve stretnutia AC Miláno. Trénerovi Stefanovi Piolimu nebude k dispozícii v stredu na pôde FC Turín ani v nedeľu doma proti Cagliari.
      
Tridsaťdeväťročný útočník sa zranil v nedeľňajšom šlágri 35. kola Serie A, v ktorom Milánčania triumfovali na štadióne Juventusu Turín 3:0. “V týchto zápasoch nám nepomôže, uvidíme, ako sa situácia vyvinie na budúci týždeň,” povedal Pioli pre agentúru AFP. Ibrahimovič by sa mohol vrátiť 23. mája na súboj na ihrisku druhej Atalanty Bergamo, oba tímy majú momentálne na konte 72 bodov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera