Nedeľa, 19. máj 2024

Iheanacho si vystrieľal novú zmluvu s Leicestrom

TASR TASR 03.04.2021

Nigérijský útočník Kelechi Iheanacho (24) podpísal s Leicestrom City nový kontrakt do roku 2024. V marci strelil v troch stretnutiach najvyššej súťaže päť gólov a vyslúžil si ocenenie Hráč mesiaca v Premier League.

Iheanacho pôsobí v Leicestri od roku 2017, keď prišiel z Manchestru City. Mužstvo aj vďaka nemu figuruje na tretej priečke ligovej tabuľky a postúpilo do semifinále FA Cupu. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera