Sobota, 29. jún 2024

Ikeeová sa po prekonaní leukémie kvalifikovala na olympiádu

TASR TASR 04.04.2021

Japonská plavkyňa Rikako Ikeeová (20) sa kvalifikovala na tohtoročné olympijské hry. Podarilo sa jej to dva roky po tom, ako jej diagnostikovali leukémiu.

Ikeeová triumfovala na národnom šampionáte v Tokiu v jej obľúbenej disciplíne 100 m motýlik časom 57,77 sekundy. Ten síce nestačil na individuálnu kvalifikáciu, ale zaistil jej miesto v polohovej štafete. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera