Sobota, 29. jún 2024

Islanders už takmer vypredali permanentky na nový štadión

TASR TASR 15.04.2021

Hokejový klub New York Islanders už takmer vypredal všetky permanentky v novej hale na budúcu sezónu NHL. Nový štadión je tesne pred dokončením a otvoriť by ho mali o šesť mesiacov.

Nový domovský stánok má kapacitu 17-tisíc divákov, podľa agentúry AP zatiaľ predali 90-percent sezónnych vstupeniek. “Pár mesiacov pred otvorením je veľký dopyt. Sme na dobrej ceste mať vypredaný každý zápas hneď v prvej sezóne UBS Areny,” uviedol viceprezident Islanders Mike Cosentino. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera