Sobota, 29. jún 2024

Jakobsen sa po strašidelnom páde vráti na Okolo Turecka

TASR TASR 07.04.2021

Holanďan Fabio Jakobsen sa vráti do súťažného kolotoča v nedeľu na štarte etapových pretekov Okolo Turecka. Dvadsaťštyriročný cyklista nesúťažil od hrôzostrašného pádu v prvej etape augustových pretekov Okolo Poľska.

Šprintér tímu Deceuninck-QuickStep utrpel vážne zranenia v záverečnom špurte, keď ho vytlačil do bariér jeho krajan Dylan Groenewegen. Priamo na mieste ho museli dlho ošetrovať a niekoľko dní strávil v umelom spánku. Následne absolvoval viacero operácií tváre a dlhú rekonvalescenciu. V januári sa postupne vrátil k tréningu. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera