Sobota, 25. máj 2024

Jovič vo Frankfurte nezostane, vráti sa do Realu Madrid

TASR TASR 09.04.2021

Srbský futbalista Luka Jovič sa po skončení tejto sezóny vráti z hosťovania v Eintrachte Frankfurt do Realu Madrid. Jovič prestúpil v júni 2019 z Eintrachtu do Realu za 60 miliónov eur, ale v La Lige nastúpil iba v 11 dueloch a vo všetkých súťažiach strelil len dva góly. V januári tohto roka ho Real poslal na hosťovanie do bývalého klubu, v 12 zápasoch skóroval trikrát, pričom iba v štyroch zápasoch nastúpil v základnej zostave.

“Eintracht je z každej stránky pre mňa špeciálny klub, ale každý vie, že oficiálne som hráč Realu Madrid. A práve tam sa vrátim na konci sezóny. Je logické, že budem môcť hovoriť o svojich ďalších krokoch až o niekoľko mesiacov,” citovala 23-ročného Srba agentúra DPA. Pred prestupom do Madridu strelil Jovič v 75 zápasoch za nemecký klub 36 gólov. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera